Ultrazvukové zářič hmly

Vlastnosti vrobku: 1. Je přizpůsobivěj pro kvalitu atomizovan vody. Stejn atomizr může pracovat...

WeChat

Vlastnosti výrobku:
1. Je přizpůsobivější pro kvalitu atomizované vody. Stejný atomizér může pracovat normálně s čistou vodou nebo vodovodní vodou.
2. Napájecí zdroj má široký rozsah použití, což zaručuje, že produkt může být i nadále běžně používán v situaci velké spotřeby elektrické energie na trhu.
3. je zajištěn obvod ochrany proti polaritě energie, který zabraňuje uživateli v poškození výrobku.
4. existuje obvod spouštění při startu, aby nedošlo k poškození okruhu kvůli nadměrnému impulznímu proudu.
5. Obvod samostatného postřikovače je konstruován nezávisle a obvod ochrany proti proudům je přijat, aby nedošlo k poškození napájecího zdroje způsobené spálením okruhu jednoho postřikovače a nebude mít vliv na normální provoz jiných postřikovačů.
6. Elektrický proud celého stroje je méně ovlivněn napětím a teplotou. Protože elektrický proud v každé trysce je automaticky nastaven elektronikou, elektrický proud se s rostoucí teplotou snižuje (nebude to mít vliv na množství mlhy). Zabraňuje vážnému ohřevu elektrické trubky a začarovanému kruhu způsobenému nárůstem elektrického proudu a poškození rozprašovače.
7. Tento výrobek přijímá kovový plášť s vysokou tepelnou vodivostí, silnou odolností proti korozi a dobrou mechanickou pevností, který snižuje teplotní rozdíl mezi hlavním motorem a vodou, čímž prodlužuje životnost výrobku.

Type

Voltage

Size

Power

Water Rate

UCE-UHT-230W

48V

253*91*70MM

230

4.5KG/H

Ultrazvukové zářič hmlyUltrazvukové zářič hmly

TAG ultrasonic: Ultrazvukový převodník atomizace


Title:
Name:
Email:
Tel:
Contents: