Společnost UCE plné jméno je ultrazvukové komponenty a vybavení, která je jednou z předních společností specializovaných na ultrazvukové pole se nachází v Pekingu, Čína. Jsme vždy odhodláni dělat snadný způsob, jak pro všechny naše uživatele, když používají ultrazvukové, a dělat všechny potřebné technologické podpory.
 
    UCE, ultrazvukový převodník, ultrazvukový generátor, ultrazvukový čistič, piezoelektrický keramický, ultrazvukový reaktor a ultrazvukové zařízení, vysoce výkonný sonochemical systém jsou naše hlavní účel služby, výrobky jsou nejlepší kvality s nejlepší cenou, také vynikající prodejní servis pro vás vždy.
 

Vyvážíme do Evropy, Ameriky, Asie, Oceánie, dokonce i Afriky. jako je Itálie, Slovensko, Holandsko, Francie, Německo, Chorvatsko, Slovinsko, Švýcarsko, Portugalsko, USA, Moxico, Irsko, Filipíny, Indie, Indonésie, Pobřeží slonoviny apod.
 
    Věříme, že společnost UCE se stane skutečností celosvětové značky a vaše podpora je pro nás nejdůležitější a pro nás pozitivní, nechte se pro ultrazvukový průmysl!