Pełna nazwa firmy UCE to Ultrasonic Components and Equipment, która jest jedną z wiodących firm specjalizujących się w polach ultradźwiękowych z siedzibą w Pekinie w Chinach. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić wszystkim naszym użytkownikom korzystanie z urządzeń ultradźwiękowych i zapewnić im wszelkie niezbędne wsparcie techniczne.
 
    W UCE, przetwornik ultradźwiękowy, generator ultradźwiękowy, myjka ultradźwiękowa, ceramika piezoelektryczna, reaktor ultradźwiękowy i sprzęt ultradźwiękowy, system sonochemiczny wysokiej mocy to nasz główny cel usługi, produkty są najlepszej jakości w najlepszej cenie, a także doskonała usługa sprzedaży zawsze dla Ciebie.
 

Eksportowaliśmy do Europy, Ameryki, Azji, Oceanii, a nawet Afryki. takie jak Włochy, Słowacja, Holandia, Francja, Niemcy, Chorwacja, Słowenia, Szwajcaria, Portugalia, USA, Moxico, Irlandia, Filipiny, Indie, Indonezja, Wybrzeże Kości Słoniowej itd.
 
    Ufamy, że firma UCE spełni światową markę, a twoje wsparcie jest dla nas najważniejsze i pozytywne, Let & rsquo; go for Ultrasonic Industry!